REKUPERATORIAI, VENTILIATORIAI, DIFUZORIAI, ORTAKIAI, SLOPINTUVAI, GROTELĖS ...

  • Vėdinimu siekiama gerinti patalpų oro kokybę, t.y. kad žmogus galėtų gyventi ir dirbti švariame ore. Be šviežio oro ir gero mikroklimato žmogus negalėtų jaustis komfortiškai, gyventi pilnaverčio gyvenimo. Mechaninės vėdinimo sistemos (rekuperatoriai) užtikrina palankias sąlygas patalpose, tiekia švarų, gryną orą, ištraukia užterštą, atgauna dalį šilumos, pailgina pastatų atitvarų eksploatavimo trukmę, apsaugodamas nuo perteklinės drėgmės ir pelėsių. Todėl jei siekiame aukštesnės gyvenimo kokybės, efektyvus vėdinimas yra būtinas šiuolaikiniame sandariame name. Lygiai taip pat efektyviam ir kokybiškam vėdinimui svarbūs ir vėdinimo sistemų priedai: lankstūs ortakiai ir pajungimo dėžės, triukšmo slopintuvai, oro difuzoriai, oro filtrai. Išsamiau apie šiuos produktus galite pasiskaityti atitinkamuose skyreliuose.

  • Renkantis vėdinimo sistemos tipą, reikėtų atsižvelgti į pastato dydį, sandarumą, oro kiekius ir kt. reikalavimus. Vieno tipo sistemos bus parenkamos individualiam naujam namui, kito renovuojamam butui, trečio butui senamiestyje, kur yra griežtesni apribojimai nei kitur. Taip pat kiekvienai namų vėdinimo sistemai, kad ji efektyviai ir kokybiškai funkcionuotų, reikia ortakių, difuzorių, triukšmo slopintuvų, oro filtrų.

    Susisiekite su mumis adresu: Savanorių pr. 151, Vilnius; tel. +370 611 400 07 , el. paštu: promo@e-nit.lt. Galėsime pateikti visą reikalingą informaciją apie vėdinimo sistemas, ortakius, slopintuvus, difuzorius, filtrus, o taip pat apie buitinius ventiliatorius, jų kainą ir dominančių produktų funkcijas bei kitus aktualius parametrus.