APIE MUS

 • Vėdinimo, oro kondicionavimo, šildymo ir kitų specializuotų ŠVOK sričių sistemų tiekimo įmonė NIT tiekia namams ir kitoms patalpoms reikalingas ir tinkamas, komfortišką mikroklimatą užtikrinančias technologijas, padeda jas įsidiegti bei suteikia žinių, kaip teisingai naudoti bei prižiūrėti tą įrangą. Mūsų siekis - tiekti tik tai, ko išties reikia Jums, nei per daug ne per mažai, tik tai, kas Jums tinka, bet neaukojant kokybės ir kad būtų užtikrintas skandinaviškas komfortas jūsų namuose. Ilgametė mūsų veiklos patirtis parodė, kad komfortiškas patalpų mikroklimatas - šviežias ir švarus oras, tinkama temperatūra ir optimalus oro drėgnumas - saugo jūsų sveikatą, įtakoja gerą savijautą, nuotaiką, palaiko pastato ir jame laikomo turto vertę bei švaresnę aplinką. Nit tiekiami produktai užtikrina komfortą visais metų laikais.

  Didžiausi NIT privalumai:

  1. Didžiausias reikalingų mikroklimato produktų, kuriais patys visada galime pasitikėti, pasirinkimas Lietuvoje. Net jei kažkurio produkto nerandate mūsų internetinėje svetainėje, kreipkitės į mus telefonu +370 611 400 07 ar paštu: promo@e-nit.lt , visada galėsim pagelbėti ir pasiūlyti tinkamą sprendimą.

  2. Pirkdami patalpų mikroklimato sistemas ir komponentus iš vienų rankų, užsitikrinsite stabilią įrangos veiklą ir maksimalų energetinį efektyvumą, neeikvosite jėgų papildomiems važinėjimams ir derinimams, sutaupysite laiko ir pinigų.

  3. NIT tiekėjai, partneriai, tai gerai pasaulyje žinomi ir patikimi gamintojai: „Aermec“, „Camfil“, „Dantherm“, „Heliotherm“, „Hoval“, „Flexit“, „Nilan“, „Olimpia Splendid“ ir dar daug kitų. Su daugeliu iš jų bendradarbiaujame antrą dešimtį ir esame vieninteliai įgalioti atstovai Lietuvoje, tad galite gauti geriausią kainą ir geriausią servisą iš pirmų rankų.

  NIT rasite tai, ko reikia Jums: Profesionalų požiūrį į Jūsų poreikius. Kokybiškus produktus iš gamintojų-lyderių. Tinkamus sprendimus už patrauklią kainą.