ROTACINIS REKUPERATORIUS NORDIC S3

 • ROTACINIS REKUPERATORIUS NORDIC S3

  Kaina 2331 
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.

  Galite atsiimti šiandien arba pristatysime per 2-3 d.d. su kurjerių tarnyba.

  Dėl prekės tiekimo termino teirautis pardavėjo.
  Gamintojas
  Pastato energetinė klasė
  A++
  Pagal patalpos plotą (m²)
  nuo 120 iki 150
  Montavimo variantai:
  Vertikalus
  Našumas m³/val.:
  360
  Šilumos grąža (%):
  81
  Ortakio skersmuo (mm):
  125
  Filtro tipas, klasė
  Kompaktinis, ePM1 55% (F7)
  Triukšmo lygis (dba)
  38
 • Rotacinis rekuperatorius „Nordic S3“ - didesnio namo subalansuoto vėdinimo su šilumos atgavimu įrenginys.

  Skandinaviški vėdinimo įrenginiai „Nordic S3“ su rotaciniais šilumokaičiais energetiškai efektyviai ir tyliai vėdina gyvenamasias patalpas (butus, individualius namus ir nedidelius komercinės paskirties pastatus), t.y. tiekia tinkamos temperatūros šviežią, filtruotą orą, sugrąžindami didelę dalį šilumos iš ištraukiamo oro.

  Subalansuoto vėdinimo dėka šviežio oro srautas pasiekia net tolimiausius patalpų kampelius, neleisdamas tvankiam, užterštam orui užsistovėti ir neigiamai paveikti namo konstrukcijas. O svarbiausia, kad Jūs ir Jūsų šeima galėsite mėgautis šviežiu, grynu oru kiekvieną akimirką, o tai palaikys Jūsų gerą savijautą, leis kokybiškai ilsėtis ar dirbti bei palaikys turimo turto vertę ilguoju laikotarpiu.

  Energetiškai efektyvi veikla atšiauriomis Šiaurės ir Baltijos šalių sąlygomis 

  „Nordic“ serijos vėdinimo įrenginiai yra labai efektyvūs. Jų ventiliatorių varikliams orui transportuoti nereikia daug energijos. Besisukantis šilumokaitis sugrąžina didelę šilumos dalį. Rekuperatorius užtikrina savininkui optimalų vėdinimą namuose su mažiausiom energijos sąnaudom.

  Tyli veikla

  „Nordic“ serijos rekuperatoriai veikia labai tyliai. Vėdinimo įrenginys su žemu triukšmo lygiu ortakiuose ir aplinkoje yra geriausias savo klasėje. 

  Modernus dizainas su skandinaviška minimalistine estetika 

  Elegantiški „Nordic“ buitiniai rekuperatoriai dera prie įvairios gyvenamųjų namų aplinkos. Modelis „S3“ – tikslingai sukonstruotas taip, kad atitiktų 600 mm modulių įrengimo reikalavimus. Ortakių prijungimas iš klientui reikalingos pusės (kairinė, dešininė versijos). Papildomai galima įsigyti palubinį dangtį, kad būtų paslėpti prijungti ortakiai.

  Patogus išmanusis valdymas per programėlę

  „Nordic S3“ rekuperatorius lengvai ir patogiai valdomas su programėle „Flexit GO“, naudojant išmanujį telefoną ar planšetę. Per programėlę galima keisti įvairius nustatymus, t.y. gauti aliarmus, priminimą, kai reikia keisti filtrą, stebėti prijungtus drėgmės ir CO2 jutiklius. 

  Nesudėtingas montavimas, eksploatacija ir priežiūra

  Rekuperatorius įrengti galima ant sienos (pridedamas specialus laikyklis), po pakabinamomis lubomis (reikia užsisakyti specialų laikyklį iš priedų sąrašo), netgi pastatyti ant grindų (patariama užsisakyti specialius amortizacinius padus iš priedų sąrašo) pagalbinėje patalpoje. Lengvai keičiami aukštos kokybės filtrai ePM1 55% (F7) filtrai ištraukiamam ir tiekiamam orui (rekomenduojame keisti 1-2 kartus per metus ,priklausomai nuo aplinkos užterštumo), paprastas ir patogus durelių/dangčio atidarymo mechanizmas, apsauga nuo kondensato. Papildomas funkcionalumas: galima prijungti prie gartraukio, židinio f-ja ir t.t 

  Gamintojas „Flexit“ - rekuperacinio vėdinimo įrangos gamybos pradininkai Europoje - socialiai atsakinga įmonė, kuri rūpinasi moderniais, efektyviais sprendimais, kad kuo labiau būtų apsaugoma aplinka.

  „Nordic“ serijos rekuperatoriai sertifikuoti „EUROVENT“. Tai reiškia, kad visi mūsų teikiami šių įrenginių techniniai duomenys yra patikrinti ir patvirtinti Eurovent.  Sertifikatas suteikia jums, kaip klientui, papildomo saugumo, kad pateikti duomenys yra tikslūs ir kad įrenginys geriausiai veikia tada, kai jo reikia – esant šaltam klimatui.

  SVARBU. Vėdinimo įrenginio negalima naudoti be filtro. Svarbu visada naudoti originalius Flexit filtrus. Jei naudojate ne originalų Flexit filtrą, tai nėra garantijos, kad vėdinimo įrenginys veiks taip, kaip turėtų, o Flexit neatsako už jokius gedimus.

  Užsiteršę filtrai gali sumažinti šilumos atgavimą vėdinimo įrenginyje ir sukelti drėgmės žalą. Atkreipkite dėmesį, kad naudojant filtrus, kurie nėra originalūs Flexit filtrai, pretenzijos dėl garantijos gali būti atmestos.  

  Nuo 2002 metų NIT įmonė yra FLEXIT gamintojo Oficialus atstovas ir Serviso partneris Lietuvoje. 

  TECHNINIAI DUOMENYS

  • Maksimalus oro srautas: 360 m³/h @ 100 Pa m³/h. 
  • Nominali įtampa: (AC 50 Hz) 230 V.
  • Dažnis: 50 Hz.
  • Saugiklio dydis: 10 A.
  • Nominali srovė: 3,4 A (S3 RE SU ELEKTRINIU ŠILDYTUVU) / 1,2 A (S3 R BE ELEKTRINIO ŠILDYTUVO).
  • Nominali galia, viso: 679 W (S3 RE SU ELEKTRINIU ŠILDYTUVU) / 179W (S3 R BE ELEKTRINIO ŠILDYTUVO).
  • Nominali galia, maks. elektrinis šildytuvas: 500 W (S3 RE SU ELEKTRINIU ŠILDYTUVU) / - (S3 R BE ELEKTRINIO ŠILDYTUVO).
  • Nominali galia, ventiliatoriai: 2×83 W.
  • Nominali galia, rotoriaus variklis: 4 W.
  • Ventiliatoriaus tipas: B-wheel.
  • Ventiliatoriaus variklio valdymas: 0-10 V.
  • Maks. ventiliatoriaus greitis RPM: 3200.
  • Automatinis valdymas, standartinis: Flexit GO.
  • Filtrų klasė: ePM1 55% (F7).
  • Filtro tipas (tiekiamas oras / ištraukiamas oras): Kompaktinis.
  • Svoris: 56 kg.
  • Matmenys: 777 mm (aukštis) x 599 mm (plotis) x 537 mm (gylis).
  • Valdymo pultelis „CI70“ (pasirenkamas papildomai). 
 • Alternatyvios prekės