REKUPERATORIUS BLAUBERG VENTO ERGO A50-1 S10 PRO

 • REKUPERATORIUS BLAUBERG VENTO ERGO A50-1 S10 PRO

  Kaina 36557 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Mažas prekės kiekis sandėlyje.

  Galite atsiimti šiandien arba pristatysime per 2-3 d.d. su kurjerių tarnyba.

  Dėl prekės tiekimo termino teirautis pardavėjo.
  Gamintojas
  Pastato energetinė klasė
  A
  Pagal patalpos plotą (m²)
  iki 30
  Našumas m³/val.:
  50
  Šilumos grąža (%):
  88
  Triukšmo lygis (dba)
  32
 • Aukštos kokybės energetiškai efektyvus oro vėdinimo įrenginys „VENTO ERGO A50-1 S10 Pro“ skirtas vėdinti vieną patalpą butuose, individualiuose namuose ar nedidelėse komercinėse patalpose.

  Mini rekuperatoriaus grąžinama šiluma sumažina vėdinamo oro šilumos nuostolius. Drėgmės balansas ir reguliuojamas keičiamo oro srautas leidžia individualiai pasireguliuoti mikroklimatą.

  • Oro srautas – iki 50 m³/h
  • Šilumos grąžinimas – iki 88 %

  Sieniniai mini rekuperatoriai dažniausiai montuojami senose ar renovuotose patalpose, kuriose įrengti centrinę vėdinimo sistemą nėra galimybės. Didesniems butams (iš kelių ir daugiau kambarių) rekomenduojama įsirengti po vieną arba net keletą mini rekuperatorių kiekvienam kambariui. Geriausias vėdinimo sprendimas – poromis montuojami reversinių fazių įrenginiai. Vieni įrenginiai tiekia lauko orą į patalpą, kiti – ištraukia tvankų orą iš patalpos. Šitoks sprendimas padeda efektyviausiai subalansuoti vėdinimą.

  „Blauberg“ mini rekuperatorių sudaro ventiliatorius su plokščiomis dekoratyvinėmis grotelėmis, keramikinis šilumokaitis, esantis apvalaus teleskopinio ortakio viduje ir išorinis vėdinimo gaubtas.

  Įrenginyje yra šiluminis pavaros mechanizmas, kurio dėka sklandžiai atidaromos ir uždaromos automatinės kreipiančiosios, ir apsaugoma nuo atbulinės oro traukos. Apvalus teleskopinis Ø 160 mm ortakis pagamintas iš plastiko. Ventiliatorius yra su drėgmės jutikliu, kurio dėka reguliuojama drėgmė patalpoje. Nesudėtingam įrenginio prijungimui prie maitinimo tinkle skirtas maitinimo laidas su kištuku.

  Sieninio mini rekuperatoriaus nauda:

  • Atšviežina orą, užtikrina reikiamą deguonies kiekį, o tuo pačiu pašalina perteklinę drėgmę. Visa tai į nauda sveikatai, gerai savijautai.
  • Greitas ir pigus įrengimas lyginant su centralizuota vėdinimo sistema. Dažnai vienintelis sprendimas senos statybos pastatuose. Kelis ir daugiau kartų – mažesnė pradinė investicija.
  • Naudingumo klasė A. Mažos eksploatavimo išlaidos. Mažas triukšmo lygis.
  • Vėdinant patalpas nereikia atidarinėti langų. Taip sutaupoma iki 90% šilumos.

  Savybės

  • Lengva priežiūra. Vidinė dalis atidaroma paspaudžiant fiksatorius abiejose pusėse
  • Aukštosios technologijos keraminis energijos akumuliatorius dėl savo korėtos struktūros turi didesnį kontaktinį paviršiaus plotą ir aukštesnį efektyvumą
  • Vėdinimo įrenginys su integruota automatine sklende