OZONATORIAI

 •   Ozonas – gerai žinoma priemonė, labai veiksmingai mažinanti maisto gaminimo kvapus išmetamo oro sraute, bet ne taip gerai žinoma, kad ji taip pat efektyviai naikina bakterijas, kurios auga riebaluose. Dar daugiau, nuolatinis ir veiksmingas išmetamo oro srauto apdorojimas ne tik sumažina ortakių valymo išlaidas, bet taip pat leidžia susigrąžinti šilumos energiją, naudojant rekuperaciją, nes virtuvės gaubto oro ištraukimo sistema neužsiteršia riebalais, todėl restorano veiklos sąnaudos dar labiau sumažinamos.

  Ozonatorius yra komplektuojamas su slėgio ir šilumos jungikliais. Slėgio jungiklis užtikrina, kad ozono generatorius įsijungia tik tada, kai susidaro reikiamas neigiamas slėgis. Šilumos jungiklis apsaugo ozono generatorių nuo perkaitimo.

  Ozono elementai viduje ozono generatorius turi būti tikrinami ir, jei reikia išvalomi bent kartą per metus pagal eksploatavimo instrukcijoje pateiktus nurodymus. Jei atskiras oro filtras yra naudojamas oro įsiurbimui, įsitikinkite, ar šis filtras keičiamas nors vieną kartą per metus. Po naujo įrenginio montavimo rekomenduojama atlikti patikrinimą jau po trijų mėnesių. 

  Mažesni ozonatorių modeliai skirti laikinam arba mobiliam naudojimui (pvz. taromatuose, atliekų patalpose, rūsiuose, automobiliuose ir kt), didesni vėdinimui ar sanitarijai restoranuose, pramoninėse virtuvėse, daugiabučiuose ir rezidencijose; maisto produktų gamyboje; žemės ūkyje;

  Ozonatorių privalumai

  RIEBALŲ SUMAŽINIMAS
  Ozono generatoriai gerokai sumažina riebalų sankaupas ištraukimo/išmetimo ortakiuose, suskaidydami riebalus į vandens garus ir sausus mineralus, kurie daugiausia iškeliauja su oro srautu.

  KVAPŲ MAŽINIMAS
  Visi maisto ruošimo būdai išskiria dūmus ir jais susijusius kvapus, kurie praeina pro ortakius, nesulaikyti įprastais vėdinimo filtrais. Su ozono generatoriais šie kvapai gali būti sumažinti iki 96%.

  BAKTERIJŲ KONTROLĖ
  Bakterijų augimas ventiliacijos kanaluose – įprastas dalykas. Ozono generatoriai efektyviai pašalina visų tipų bakterijas, taip iki minimumo sumažindami riziką, kad bakterijos pakliūs atgal į virtuvę per išmetimo ortakius.

  PRIEŠGAISRINĖS APSAUGOS IR ORTAKIŲ VALYMAS
  Kadangi ozono generatoriai gerokai sumažina riebalų ir suodžių kiekį ortakiuose, gaisro rizika tampa minimali. Sutaupomos išlaidos valymui, nes sumažėja ortakiams reikalingų valymų dažnis. Dėl to prailgėja vėdinimo sistemos eksploatavimo laikotarpis.

  PAPRASTA VIRTUVĖS PERSONALUI
  Ozono generatoriai beveik nereikalauja priežiūros, tad virtuvės darbuotojų nereikia nei specialiai apmokyti nei trukdyti jų darbui kažkokia papildoma veikla. 

 • Susisiekite su mumis adresu: Savanorių pr. 151, Vilnius; tel. +370 611 400 07 , el. paštu: promo@e-nit.lt. Galėsime pateikti visą reikalingą informaciją apie ozonatorius, jų kainą ir dominančių produktų funkcijas bei kitus aktualius parametrus.