ORO VALYTUVAI

  • Oro valytuvai naudojami greta turimos vėdinimo sistemos, kai siekiama dar labiau pagerinti vidinių patalpų mikroklimatą (ang. IAQ). Nepakanka efektyvaus tiekiamo oro filtravimo, kai oras yra užteršiamas pačioje patalpoje. Cheminės medžiagos. Dekoracijos. Žmonės. Ir taip bus visada. Tad jūsų vėdinimo sistemai reikia pagalbos.

    Oro valytuvų asortimente – įvairių dydžių ir galios įrenginiai, kurie užtikrina oro kokybę ir naudojami įvairiose srityse. Oro valytuvai ne tik papildo jūsų turimą vėdinimo sistemą, bet padeda sumažinti energijos sąnaudas, efektyviau veikia ir sukuria sveikesnę namų ir darbo aplinką, kurioje mažiau dulkių ir kenksmingų dalelių.

    Mokyklose oro valytuvai sumažina oro teršalų skaičių ir pagerina vidinių patalpų mikroklimato kokybę. Gamybos vietose oro valytuvai (pakabinami ant sienos arba lubų ar stovi pavieniui) gali sumažinti energijos sąnaudas, didinti gamybos efektyvumą ir sukurti sveikesnę darbo aplinką, kurioje neleidžiama sklisti blogiems kvapams ir yra mažiau dulkių ir mažiau kenksmingų dalelių. Kitaip tariant, sumažina nedarbingumo dėl ligos skaičių ir efektyvina gamybą. Taigi investicija į oro valytuvus yra atsiperkanti. 

  • Susisiekite su mumis adresu: Savanorių pr. 151, Vilnius; tel. +370 611 400 07 , el. paštu: promo@e-nit.lt. Galėsime pateikti visą reikalingą informaciją apie oro valytuvus, jų kainą ir dominančių produktų funkcijas bei kitus aktualius parametrus.