ORO DRĖKINTUVAI

  • Kambario oras drėkinamas, įleidžiant į jį vandens garą arba tiesiog leidžiant vandeniui garuoti ore. Kad drėkinimo procesas vyktų sparčiau, jį reikia intensyvinti oro drėkintuvais, kuriuos galima susikirstyti į dvi dideles produktų grupes: buitinius, naudojamus namų ar vienos patalpos drėkinimui ir pramoninius, kurie gali drėkinti keleto ar daugelių patalpų orą.

    Oro drėkintuvų nauda – palaikydami teisingą patalpų drėgmės lygį, apsaugo nuo išsausėjusios odos, nosies gleivinės, užkerta kelią infekcijų, virusų ir kvėpavimo ligų plitimui. Daiktų paviršiai taip pat mažiau įsielektrina.

    Renkantis namų oro drėkintuvą, svarbu žinoti įrenginio galią ir namų bei patalpų tūrį. Jei neskaitote gamintojo instrukcijų, rekomenduojame rinktis didesnį plotą galintį drėkinti oro drėkintuvą nei reikia. Tačiau ir nedidelė investicija į komfortą atsiperka. Šiuolaikiniai buitiniai oro drėkintuvai yra tylūs kaip šnabždesys, energetiškai efektyvūs, nesenstančio dizaino, gerai derančio su bet kurio interjero dekoro stiliumi. Jie apsaugo gyventojų gerovę, užtikrindami, kad jie ilgai mėgausis savo baldais, knygomis, muzikos instrumentais ir meno kūriniais. 

  • Oro drėkintuvai naudojami, kai oras patalpose išsausėja, tampa per sausas (santykinė drėgmė < 30 %). Oro drėgmės lygį galite išsimatuoti drėgmėmačiais. Labiausiai išsausėja šaltuoju metu laiku, nes šaltas oras negali išlaikyti daug drėgmės, o įvairios šildymo sistemos labai išsausina patalpų orą.